Zefina

08-10-2019

Çok küçük yaşlardan beri sezgilerimin kuvvetli olması ve gördüğüm rüyaların da çıkması ile fal bakma yeteneğimin olduğunu da fark ettim. Daha sonra çeşitli araştırmalar ve eğitimler aldım. Kendimi geliştirdim. Şimdi burada size de ışık olmak istiyorum. Gerçeklerle yüzleşmeye hazırsanız bekliyorum. Tarot okuyuculuğu ve danışmanlık. Yaklaşık olarak 5 yıldır sitelerde aktif olarak çalışıyorum ondan önce kendim bakım yapıyordum. Araştırmalarım sonucunda hislerimi daha da geliştirme yönünde gittim.

Yorum Yap

Olivia

30-09-2019

Maya takviminde bugün Galaktik ton 8/Jaguar Karşılıklı konulara önem verelim. İletişim de çok önemli. Bizim için hassas ve hatta gizli olan konuların gündeme geldiğini görebiliriz. Mahremiyet ya da eve ait konular önemli bir unsur haline gelebilir. Olayları fazla karmaşık hale getirmemeliyiz.

Yorum Yap

Olivia

30-09-2019

Nelerden kaçınmalı? Bugünlerde ilişkilerimizde çekişmeler, manipülasyonlar daha çok gündeme geliyor olabilir. Duygusal alanda sertleşme ve zorlamalar söz konusu. Özellikle günün geç saatlerinde sezgilerimiz çok yüksek ve ortaklaşa konularda başkalarından kaynaklanan beklenmedik durumlarla karşılaşabiliriz. Olaylara daha gerçekçi bir yönden bakmaya çalışalım.

Yorum Yap

Olivia

30-09-2019

Bugün ne yapılabilir? Bugün 12:41’den itibaren Ay Akrep burcuna ilerleyerek bizi daha odaklı ve keskin hale getiriyor. Duygusal açıdan ilişkilere odaklıyız. Sabah saatlerinde bazı kararsızlıklar ya da gerginlik çıkarabilecek durumlar yaşanabilir. Öğle sonrasında olayları çözmek açısından daha kararlı olacağız. Ancak bugün duygusal alanda daha sakin ve dengeli olmaya bakalım.

Yorum Yap

Ufuk

11-09-2019

İnşaat mühendisiyim, somut bilim okudum , astrolojiye soyut diyenlere inat bilim olduğunu bilerek ve her gün kendimi geliştirerek 30 yıldan fazladır astroloji ile ilgileniyor astroloji ile yaşıyorum. Yapılmayanı yaptım ve Latin astrolojisi ile Çin astrolojisini birlikte analiz etmeyi başardım, böylece klasik astrolojinin yıldızlar ile olan ilintisine Çin astrolojisinin hayvanlar halkasını katıp çok daha somut, anlaşılır ve zevkli hale getirdim. Göreceksiniz tadından yenmeyecek 12 den vuran analizlerle beraber olacağız..sevgiyle kalın.

Yorum Yap

Arda

11-06-2019

Tüm enerjimle sorularınıza vermeye kahve fallarında kart açarak sorulara kesin sonuçlar vermek için buradayım

Yorum Yap

medyummurcia

29-05-2019

Yorum Yap